Sponsorlu Bağlantılar

Tiny House

Tiny House

Küçük evler olarak bilinen fakat diğer adı ile tiny house olan yaşam alanına olan istek ve alaka her geçen gün daha da artıyor bu evler tekerlekli ev şeklinde de olabiliyor. Tekerlekli olmasının amacı taşınabilir ev olarak kullanılmasında dolayı çık tercih ediliyor.

Bu tekerlekli ev fiyatı insanların bütçesini çok fazla zorlamayacak fiyatlara yapılıyor. Ayrıca bu evlerin yapımında da doğaya tekrar kazandırılacak malzemeler kullanılıyor.

Tiny House

Her türlü yaşam alanına kolaylıkla uyum sağlayacak olan bu tiny house karavan özellikli evler yaz tatillerinde de sizlere yaşamın en konforlu halini sizlere yaşatıyor. İstek dahilinde ev büyüklüğü ve iç tasarımı ayarlanabilir. Bütün olumsuz hava koşullarına son derece dayanıklı bu evlere sahip olmak isteyenlerin her geçen gün sayısı artırıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı