Sağlık Gündem

Tüp Bebek Yönteminde Teknoloji

Başarılı kadrosu tarafından profesyonel bir tedavi süreci sağlayan tüp bebek tıp merkezi beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır.

Kayseri tüp bebek yönteminde en gelişmiş tıp merkezlerinden biridir. Geniş kapsamda tedavileri ele alarak beklentinin çok üzerinde başarı oranı sağlar. Anne baba adaylarının bu süreci en iyi şekilde kontrol etmesi için sürece uyum sağlamalarını kolaylaştırır. Bu sayede tedavinin gelişim sürecini en iyi şekilde destekler. Alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen tüp bebek tedavisi teknolojik gelişim sayesinde kısa zamanda ilerleme sağlar. Anne baba adaylarının başvurma sebeplerinden biri de teknolojik gelişmeler ile birlikte yeni ve etkin tedavi şekillerine yer vermesidir.

Tüp Bebek Tedavisinde Başarı Oranı

Tüp bebek tedavisinde en yeni yöntem olan PGT teknolojik gelişim ile birlikte ortaya çıkmış önemli bir tedavi şeklidir. Kromozom bozukluklarının gebelik oluşmadan önce test edilerek sağlıklı embriyoların gelişimi ve transfer edilmesi işlemine “implantasyon öncesi genetik tanı” denir.  Diğer adı ise  “preimplantasyon genetik tanı (PGT)” olarak bilinmektedir.  PGT’nin günlük kullanım şekli ile ailenin taşıyıcı olduğu kromozomal anormalliklerin saptanması sağlanır. Bu durum embriyo aşamasında olumlu gelişmenin belirlenmesini sağlar. Aynı zamanda sağlıklı çocukların doğması için de gelişen en iyi yöntemlerden biridir. Tüp bebekte başarı oranı ise oldukça yüksek olan ve alanında uzman hekimler tarafından tüp bebek kayseri şehrinde her zaman etkin tedavi yöntemleri ile sizleri bekliyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı