Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin Tamamına Çıkma Parça Hizmeti

Türkiye’nin Tamamına Çıkma Parça Hizmeti

Sanayi sitesinde bulunan firma Türkiye’nin tamamına opel çıkma parça hizmeti veriyor. Bu parçalar hurda belgeli araçlarda bulunan işe yarar parçalar oluyor. Hasarı bulunmayan bu parçalar opel araçlarda kullanılarak kişilerin parça için yüksek ücretler ödemesinin önüne geçiyor. Ayrıca firma opel araçların farklı modellerinde kullanılabilecek geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Böylelikle kişiler istedikleri model için uygun çıkma parçayı satın alabiliyorlar.

İadeli Çıkma Parça Satışları

opel çıkma motor ve diğer parçaların satışını yapan firma haftanın tüm günlerinde müşterileri için Yıldız Sanayi Sitesi’nde hizmet veriyor. Ayrıca telefon üzerinden verilen siparişleri de kabul ediyor. Firmadan çıkma parça satın alan kişiler farklı şehirlerde olduklarında kargoyla ürünlerine sahip olabiliyorlar. Ayrıca aldıkları çıkma parçalardan memnun kalmadıkları durumlarda da 20 gün içinde parçalarını firmaya geri iade edebiliyorlar.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı