Sponsorlu Bağlantılar

Uzman Sertifika

Uzman Sertifika

Sertifika programları bir öğrenme modelidir. Hayata dayalı, pratik ve güncel ihtiyaçlarımızı karşılamayı amaçlıyor. Özellikle zamanı kısıtlı olan, kısa sürede profesyonel bir alanda uzmanlaşmak isteyen ve iyi bir kariyer hedefleyenlerin rakiplerinin önüne geçebilmesi için uygundur. Uzaktan ve online eğitim sertifika programlarında harmanlanmış eğitim yöntemi uygulanmaktadır. Harmanlanmış eğitim yönteminde, çevrimiçi ve örgün eğitimin yanı sıra yaşam boyu öğrenciler desteklenmektedir.

Özellikle son yıllarda online eğitimler sonrasında verilen sertifikalar daha önemli hale geldi. E-devlet onaylı sertifika zamandan tasarruf sağladığı ve diğer şehirlere gitmenin maliyetini ve zahmetinden kurtardığı için daha çok tercih edilmektedir. Online sertifika eğitimlerinin ardından örgün eğitimler ve açık süpervizyonlar ile öğrenciler daha kısa sürede daha hızlı öğrenme fırsatına sahip olurlar. Online eğitim platformları her geçen gün daha da gelişiyor ve modern insanın yaşam tarzına daha uygun hale geliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu