Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Lisans Satın Alımı

Windows 10 Lisans Satın Alımı

Windows 10 işletim sistemi günümüzde hemen her insan tarafından oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor. Bu sisteme yönelik olarak bazen yeni bir lisansın elde edilmesine gereksinim olabiliyor. Bu site üzerinde Windows 10 lisans alım işlemleri oldukça kolay bir biçimde gerçekleştirilebiliyor.

Soft İxir hizmetleri kapsamında Windows sistemlerinin home, pro veya diğer seçeneklerine yönelik olarak her türde lisansa buradan erişim sağlanabiliyor. Oldukça uygun fiyatlar üzerinden satışlar gerçekleştiren bu site genel anlamda beklentileri çok iyi bir biçimde karşılıyor.

Orijinal Office Lisansları

Herkesin genel anlamda ihtiyaç duyduğu Office 2019 lisans veya diğer farklı lisans ürünlerinin bu sitede satışı yapılıyor. Oldukça makul fiyatlar aracılığıyla bu siteden ilgili ürünleri temin etmek mümkün olabiliyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı