Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Kanalları

Youtube Kanalları

Bir yotube kanalınız varsa ve buna biraz emek verirseniz iyi bir reklam geliri elde edebilirsiniz. Youtube, kanaldaki videoların izlenme süreleri üzerinden hesaplanacak reklam gelirinin bir kısmını size öder. Bu nedenle birçok insan youtube içeriği üretmeye yönelmiştir.

PK Açık Youtube Kanalı

Diğer taraftan bir kanal açıp büyütmek zaman alacak ve çok zahmetli olacaktır. Belli bir seviyeye gelmiş bir kanal satın alarak üzerinde çalışmak daha pratik bir yöntemdir. Hesapsat veb sitesinden youtube kanalları alım satımı yapılabilir.

Yüzlerce ilan içinden size uygun olanı seçip firma yetkilileri ile temasa geçilebilir. Güvenli bir alışveriş sürecinden sonra kanalı devralabilir, abone ve izlenme sayılarından faydalanabilirsiniz. Youtube kanalı kurmak için gereken bazı teknik detaylardan da kurtulmuş olursunuz.

Firmanın diğer sosyal medya platformları için de benzer hizmetleri mevcuttur. Satılık twitter hesabı, satılık instagram hesabı, satılık facebook hesabı ve satılık tiktok hesabı seçenekleri için de ilanlar incelenebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı